0 532 450 7514
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
HAKKIMIZDA

ÇALIŞMA STANDARTLARIMIZ

Hipotez Akademi olarak önceliğimiz sizleri %100 başarıya ulaştırmaktır. Hedefimiz doğrultusunda olmazsa olmaz ilkelerimizi aşağıdan görebilirsiniz.

KESİNTİSİZ HİZMET

Projenin başından sonuna kadar kesintisiz hizmet vermekteyiz.

ETKİN ÇÖZÜMLER

Tüm problemlerinize zamanında ve etkin çözümler sunuyoruz.

BÜYÜK EKİP

Hizmet vermek için çalışan büyük ekibimizle sizleri bekliyoruz.

BİZ KİMİZ ?

Akademik tabanlı tez yazmak bir çok teknik beceri isteyen karmaşık bir iştir. Bu nedenle bu hizmeti alacak potansiyel öğrencilerin aklındaki en önemli soru; bilgili ve doğru kişilerle çalışıyor muyum ? sorusudur. Bu aşamada öğrencilerin bu kaygılarını test etmelerinin bir çok yolu vardır. Bu yollar ise;

Öncelikle sizinle iletişime geçen moderatöre tezin teknik alt yapısı ile ilgili sorduğunuz sorulardır. Bu sorulara doğru, etkili ve tatmin edici cevaplar alıyor musunuz?

Bundan sonraki aşamada ödeme planı ile ilgili şeffaflık ilkesini gözetmeniz gerekmektedir. Moderatör sizi ödeme konusunda doğru bir biçimde yönlendiriyor mu ?

Başlangıç aşamasında size gönderilen plan ve taslaklar sizin anlaşılıp anlaşılmadığınızı test etmenin bir başka yoludur.

Hipotez Akademi güvenilir duruşunu öğrencileri ile aralarındaki ilkeli, şeffaf ve iki tarafı da koruyan hizmet planı ile ortaya koymaktadır.

Hipotez Akademi, uzun yıllarını akademik danışmanlık, KOSGEB danışmanlık, AB Proje Danışmanlık ve Çeviri hizmetlerinde hizmet vermeye adamış bir danışmanlık akademisidir. İnteraktif bir girişim olan bu akademinin kendisini sınırladığı ana odak, bilimsel raporlama alanıdır. Bünyesinde bir çok uzman, çalışmacı, çevirmen, akademisyeni barındıran Hipotez Akademi devamlılığını değerli öğrencilerinin memnuniyetinden almaktadır.

Özet
Tez Yazım Merkezi-Hakkımızda
Makale Adı
Tez Yazım Merkezi-Hakkımızda
Açıklama
Hipotez akademi olarak tez yazdırma alanlarında % 100 başarıyı sağlamak temel amacımızdır. Lisans-Bitirme Tezi,Yüksek Lisans Tezi,Doktora tezi yazmaktayız.
Yazar
WhatsApp'tan Yaz...