Hipotez Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Önsöz Nasıl Yazılır?

Yüksek Lisans ve Doktora Programını tamamlamak amacıyla yazılması gereken tezler oldukça zor bir süreci beraberinde getirmektedir. Öncelikle, bu zor süreçte yanınızda olabilmek adına size sunacağımız tez yazdırma hizmetlerimiz hakkında görüşmek için bizimle iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz. 

Tez yazım sürecinin son aşamalarından biri de bitmiş olan teze önsöz yazmaktır. Önsöz yazdığınız tezin künyesi olması niteliği taşıdığı gibi teziniz sürecinde size yardımı dokunan insanlara resmi olarak teşşekkürlerinizi sunmaya olanak tanıyan bir ön sayfadır. Sizler için hazırladığımız “Önsöz Nasıl Yazılır”  adlı bu makaleyle önsözü nasıl yazmanız gerektiğini açıklamaya çalışacağız. 

“Önsöz nasıl yazılır” sorusuna cevap vermeden önce önsözün ne amaçla yazıldığından bahsetmekte yarar olacaktır. Önsözün iki amacı bulunmaktadır. Bu amaçlar;

Önsöz Nasıl Yazılır?
Önsöz Nasıl Yazılır?

Hipotez Akademi olarak önsözünüzde yukarıda yer verilen iki amaca birlikte yer vermenizi önermekteyiz. Önsözler genel olarak bir sayfa olarak tasarlanmaktadır. Bu sayfa hacminin bir üst sınırı olmasa da 2 sayfayı geçmeyecek bir önsöz yazmanızı öneririz. Aşağıda vereceğimiz önsöz örneklerinin sizler için iyi birer referans olacağınız düşünmekteyiz. 

Önsöz Örnekleri

Önsöz Nasıl Yazılır?
Önsöz Nasıl Yazılır?

 

Önsöz Nasıl Yazılır?
Önsöz Nasıl Yazılır?
İçindekiler