0 532 450 7514
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

S.S.S

Anasayfa » S.S.S

Danışmanlık hizmeti almak için ilk olarak ne yapmalıyım?

Sitenin muhtelif yerlerinde bulunan talep formunu doldurmalısınız. Böylece süreç başlamış olacaktır.

​Tezim için bölüm bölüm çalışabilir miyiz ?

Elbette ki. Hangi konuda desteğe ihtiyacınız varsa formlar aracılığıyla bize ulaştırmanız yeterlidir.

Talep Formu doldurmadan arayarak bilgi alabilir miyim ?

Evet, talep formu doldurmadan arayarak da bilgi alabilirsiniz. Fakat talep formunu doldurmanız istediğiniz hizmeti daha iyi anlayabilmemiz ve size daha hızlı feed-back yapabilmek için bizim açımızdan önemlidir.

Tüm her şeyi okudum, yine de içimde bir şüphe var. Size nasıl güvenebilirim

a- Sürekli yayında olan bir web sitemiz var. b- Ödemeyi havale yöntemi ile IBAN bilgisine yapıyorsunuz. Elden ödeme yapmıyorsunuz. c- Sizden alacağımız bir miktar için belli bir kaliteye ulaşmış platformumuza zarar vermeyi biz de istemeyiz. d- Başlamadan evvel aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. e- Sembolik bir miktar kaparo alıyoruz, ücretin tamamını veya büyük kısmını istemiyoruz. f- Bitirdiğimizde size örnek sayfalar göndererek çalışmanın yapıldığından emin olmanızı istiyoruz. Ödemenizi bundan sonra istiyoruz. Yani, biz elimizden geleni yapıyoruz. Karar sizin.

Teslim aldığım çalışmayı beğenmezsem ne olacak?

Aldığınız çalışma başta belirlediğimiz standartlara uymuyorsa koşulsuz bir biçimde para iadesi yapıyoruz. Fakat projeyi bu kriterlere göre bir değerlendirme sürecine sokma hakkına sahibiz. Burada baz aldığımız kriterler; özgünlük ve tez yazım kılavuzuna uygunluktur.

Projede revize hakkım var mı?

Evet, teslim aldığınız çalışmada bir takım revize talepleri olacaktır. Bu gayet olağan bir durumdur. Çalışma için gerekli revizeleri ücretsiz karşılıyoruz. Fakat yeni başlıklar ve sayfalar eklenmesi yeni bir iş yükü oluşturmaktadır. Çünkü öncelikle yazılacak başlıkları belirliyor, hocanıza göstermenizi istiyor ve hocanızın onayından sonra yazmaya başlıyoruz.

Çalışmamda intihal çıkarsa ne olacak?

Böyle bir durum asla oluşmayacaktır. Fakat ilk yazmada %20 benzerlik sınırının biraz yukarısında kalmışsa tekrar intihal düzenlemesini yapıp size dosyayı yeniden göndeririz. Aksi takdirde ücretinizi iade ederiz.

WhatsApp chat