Hipotez Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Tez Hazırlama Merkezi
İntihal Programı
Tez Merkezi

Tez Hazırlama Merkezi Nedir?

Tez hazırlama merkezi Hipotez Akademi olarak, öğrencilerin akademik hayatına destek vermekteyiz. Öğrencilerin lisans, yüksek lisans ve doktora programlarını bitirebilmek doğrultusunda yazmak zorunda oldukları tezler, konunun belirlenmesinden, teslim edilmesine kadar oldukça zor bir süreç olan tez yazımı öğrencilerin akademik sorumlulukları ve diğer günlük işleri arasında daha da zor bir hale gelmektedir. Bu noktada devreye giren tez hazırlama merkezlerinin hizmetleriyle beraber öğrencilerin akademik yükleri bir nebze de olsun azaltılabilmektedir. 

20 yıllı aşkın süreçtir tez hazırlama merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren Hipotez Akademi, zamanınızın büyük bölümünü harcamanıza ve kendinizi daha önce deneyimlemediğiniz karmaşık bir sürecin içinde bulmanıza engel oluyoruz. Kalite farkı her sektörde olduğu gibi tez yazdırma ve hazırlama sektöründe de oldukça önem taşımaktadır. Bilhassa akademik serüveninizi direkt olarak etkileyecek tezinizin doğru ellerde olduğuna emin olmanız gerekmektedir. Tez merkezinin kalitesini belirleyen bazı parametreler bulunmaktadır. Bu parametreler başlıklar altında incelenecektir.

Tez Hazırlama Merkezinde Profesyonel Süreç Nedir?

Tez hazırlama merkezi olarak faaliyet gösteren ancak tezlerinizi özel bir acil durum olmadığı takdirde tek seferde bitirmeyi vadeden tez merkezlerinden uzak durmanızı öneririz. Tez yazım merkezi olarak yirmi yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz bu alanda siz danışanlarımızın onayına sunmadan oldu bitti bir anlayışla bitirdiğimiz hiçbir tez çalışmamız bulunmamaktadır.

Tez Merkezinde Ödeme Rahatlığı Nedir?

Tez merkezi olarak faaliyet gösteren ancak tez ücretinin tamamını sizden ilk etapta peşin olarak talep eden firmalardan uzak durmanızı öneririz. Yine yirmi yıldan fazla olan tecrübemizle parayı peşin talep etmek yerine müşterilerimize gönderdiğimiz ilerlemeler oranında ücret talep etmekteyiz. Böylelikle tez yazımını daha profesyonel bir şekilde yürüttüğümüz gibi sizlerin de elini maddi açıdan rahatlatmaktayız.

Tez Yazım Merkezinde Revizeleri Üstlenmek Nedir?

Akademik hayatınızı doğrudan etkileyen tezlerinize verilen revizelerde oldukça önemlidir. Tez yazan yerler arasında tez yazım merkezi olarak faaliyet gösteren ancak tezinize gelen revizeleri yapmaktan kaçınan ya da sizden ekstra ücret talep eden tez hazırlama firmalarından uzak durmanızı öneririz. Müşteriyi merkeze alan hizmet anlayışımız doğrultusunda tezinize gelebilecek olası revizeleri en baştan anlaştığımız fiyata dahil etmekteyiz. Sizlere ek bir ücret çıkarmayacağımız gibi revizelerinizi düzenleyerek tezinizi en iyi hale getirmek için titiz bir çalışma yürüteceğimizi taahhüt etmekteyiz.

Tez Merkezinde İntihal Raporu Nedir?

Tez hazırlama merkezi olarak faaliyet gösteren ancak çalışmanızı raporu ile birlikte teslim etmeyen tez yazan firmalardan uzak durmanızı öneririz. Bir çalışmanın kopyala yapıştır olup olmadığı YÖK’ün kabul ettiği ve uluslararası bir program olan Turnitin raporlarıyla anlaşılmaktadır. Tez hazırlama merkezleri olarak yazılan tezlerin Turnitin raporlarının danışanlara teslim edilmesi ve bu şekilde ücret talep edilmesi gerekmektedir.  

Tez yazım merkezi olarak istisnasız her tez, proje, ödev makale ve sunumu intihal raporu ile birlikte teslim etmekteyiz. Müşteriyi merkeze alarak onun taleplerine göre hareket eden bir tez merkezi olarak hiçbir tezi standart olarak kabul edilen yüzde yirminin üstünde teslim etmemekteyiz. Lakin sizlerden gelecek olan taleple birlikte bu oranı fiyatı az bir miktar yükseltmek doğrultusunda daha alt düzeylere indirmekteyiz.  Özetle, sizlere sunduğumuz hiçbir çalışmanın intihal oranının standartların üstüne çıkmayacağının garantisini vermekteyiz. Teziniz sizin belirleyeceğiniz daha düşük bir intihal oranına göre hazırlanabilir bu durumda tez yazdırma fiyatınızda o oranda artar. 

Tez Yazdırma Fiyatları sayfamızı inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tez Hazırlama Merkezinde Gizlilik Nedir?

Tez hazırlama merkezi olarak faaliyet gösteren ancak daha önce yazımını üstlendikleri tezleri örnek olarak paylaşan tez merkezlerinden uzak durmanızı öneririz. Tez yazım merkezlerin müşterilerinin bilgilerini saklamaları gerekmektedir bu doğrultuda firmamız olarak sizin kişisel bilgileriniz ve yazmış olduğunuz tezi hiçbir şekilde kimseyle paylaşmayacak olduğumuzu taahhüt etmekteyiz.  

Tez Hazırlama Merkezinde Fiyat Nedir?

Tez hazırlama merkezi olarak faaliyet gösteren ancak sizden gereğinden fazla fiyat talep eden firmalardan uzak durmanızı öneririz. Size sunduğumuz hizmet dahilinde tez yazdırma fiyatları sizleri zorlamayacak ve sizlere hizmet veren danışmanlarımızın emeklerini karşılayacak şekilde oluşturulmaktadır. Tez yazdırma fiyatları konu, sayfa sayısı, analiz ve istenen yardım türü kapsamında değişiklik gösterebilmektedir. Bu farklılıklarda tez fiyatlarının değişken olmasına yol açmaktadır. 50 sayfa bir tezle 90 sayfa bir teze harcanan emek ve zaman aynı olmayacağı gibi ikisinin fiyatları da aynı olmayacaktır. Bahsi geçen sebeplerle tez yazdırma fiyatları standart olmamaktadır. Ancak türlü bahanelere sığınarak ücreti sürekli olarak arttırmayı hedefleyen tez yazan yerler yerine sizleri olabilecek en ucuz şekilde memnun etmeyi hedefleyen tez yazım merkezi Hipotez Akademi’yi tercih etmenizi öneririz.

İçindekiler