Hipotez Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
hipotez akademi gorsel 13

Tez Yazdırma Hizmeti Almak Güvenli Mi ?

En çok sorulan sorulardan biri de tez yazdırma servisinin güvenilir olup olmadığıdır. Bir çok öğrenci bu konuda hassasiyet gösterebilmektedir. Bu sektördeki kötü niyetli kişi ve kurumların olmasından kaynaklı gayet yerinde bir kaygı olarak görüyoruz biz bunu.

Akademik yazma hizmetleri Dünya’da ve Türkiye’de çok güçlü örnekleri olan bir sektördür. Bu sektörün çok iyi oyuncuları bulunmaktadır. Bu uzmanlardan güvenli bir destek alabilmenizin en önemli kanıtı yarattıkları hizmet süreci tasarımıdır esasında.

Güvenilir Tez Yazdırma Hizmeti Nereden Alınır?

Hipotez Akademi olarak bizler öğrencilerimizden yüklü peşinatlar istemeyiz. Bundan sonraki aşamada çalışma gördükçe ve bu çalışmaların revizeleri yapıldıkça ödeme talep ederiz. Gerekli görüldüğü takdirde içindekiler planı ve kısa model tasarımı gibi ön planlar da ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Bu üslupla çalışan firmalardan tez yazdırma hizmeti almanız güvenli ve öğreticidir.

Tüm bunlara ek olarak firma olarak kişisel verilerinizin güvenliği açısından gizlilik prensiplerine sıkı sıkıya bağlıyız. Bu gizlilik prensipleri gizli bilgi olgusu bağlamında size ilettiğimiz hizmet aktinin içerisinde yer almaktadır.

Tez Yazdırmanın Hukuki Ve Etik Boyutu Nedir ?

Öncelikle şunu belirtelim; kendi ödevinizi sizin üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan başka  bir kişi veya kuruma yaptırmanız etik değildir. Aynı zamanda YÖK bu durumu intihal olarak tanımlayarak bu durumun bir akademik suç olduğunu ifade etmiştir. Tespit edilen bu kişilere tezin iptali, yazan kişilerin akademik derecelerinin ellerinden alınması gibi yaptırım listesi de bulunmaktadır.

Fakat gerek çalışmaların zorluğundan gerek danışman ilgisizliğinden, öğrencilerin istenen çalışma için gerekli becerilere sahip olmamasından ya da çalışmaya zamanlarının olmamasından kaynaklı yapılması beklenen akademik çalışmaya bir türlü başlayamaması da bir realite olarak ortadadır. Bu noktada öğrencilerin çalışmaları ile ilgili eğitimsel servis beklentileri gayet doğaldır. Özellikle tez ve kitap çalışmalarında öğrencinin metodolojiler konusunda akademik destek alması gayet doğaldır.

Hukuki boyutuna gelecek olursak; Türkiye Cumhuriyeti anayasasında ödev yaptırma, tez yazdırma gibi başlıklar altında herhangi bir yasa gelişmemiştir. Bu noktada fikir eseri üretme ve satma bağlamında oluşturulmuş yasalar bir fikir eseri üretimi yaptırma hakkınızın olduğunu ortaya koymaktadır. Bu anlamıyla akademik yazma hizmeti almanız önünde TC kuralları bağlamında bir engel bulunmamaktadır. Fakat hatırlatmakta fayda var, aldığınız bu çalışmaları kendi ödev ya da tezinizmiş gibi savunmak sizi YÖK kuralları bağlamında bağlayıcıdır.

Sonuç olarak tez yazdırmanın hukuki ve etik boyutu bu hizmeti alan kişinin insiyatifi içerisinde gelişmektedir.

https://www.hipotezakademi.com/iletisim/

İçindekiler