Hipotez Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Tez Danışmanlık

Tez Yazdırma Hizmetleri İçin Bizim Sağladığımız Garantiler Nelerdir ?

Tez yazdırma hizmetleri, yapılma şekli itibariyle müşterileri için bazı tuzaklar barındıran bir hizmet türüdür. Bir uzmanlık servis edildiğinden müşteri çalışmanın belirli bir yerine kadar verilen içeriğin ne kadar kaliteli olduğunu anlamayabilir. Bu durum da bazı kötü niyetli kişilerin öğrencileri suistimal etmesine alan açabilmektedir. Bu noktada işini düzgün bir biçimde yapan bir firmanın öğrencilerine sağlayacağı bazı garantiler olmalıdır.

Bizim de öğrencilerimize sunduğumuz garantiler şu şekildedir;

1- Özgünlük kriterine uygunluk

2- Format düzeninin kurulması

3- Metnin Tümdengelimsel Sınırlama Prensibine Uygunluğu

4- Belirtildiği takdirde kaynakların web te erişime açık olanlarının müşteri tarafına iletilmesi

5- Revizelerin eksiksiz bir biçimde karşılanması

6- Gizlilik ilkelerine uygunluk

7- Çalışmanın başında süreci şeffaf bir biçimde tanımlayan iş akdi

8- Danışmanlık bedeli faturası

9- Ofiste bizi ziyaret

10- Gerekli olduğu takdirde tele konferans ders anlatımı

İngilizce Tez Yazdırma Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Her şeyden önce şunu söylemeliyiz ki; bilim ortak bir dildir ve yapılma prensipleri bir çok ülke için benzerdir.İngilizce tez yazımı aslında Türkçe tez yazımı ile hemen hemen aynı süreci takip ediyor. Burada dikkat edilmesi gereken durumlardan biri İngilizce tez yazacak kişinin İngilizce akademik dile hâkim olmasıdır. Bunu anlamak için iletişime geçtiğiniz firmadan ingilizce dil yapısına yönelik örnek paragraflar isteyebilirsiniz.

Fakat akademik camialardaki kültürel farklılıklara da dikkat edilmesi gerekir. Bu noktada ingilizce yazılacak çalışmanın Türkiye’de bir üniversite için mi ingilizce yapılacağı, eğer öyleyse danışmanın Türk mü yoksa yabancı mı olduğu tespit edilmeli.

Çalışma eğer Türkiye dışında bir üniversite için hazırlanıyorsa o üniversitenin format kriterlerine ulaşmak bazen öğrenciler için mümkün olmayabiliyor. Bu noktada biz profesyoneller de tıkanabilmektedir. Eğer yurtdışında bir kurum için bir proje/tez hazırlanıyorsa bu kurum da daha önce yayınlanmış alana dair çalışmalara ulaşmak hayati olabilmektedir.

https://www.hipotezakademi.com/iletisim/

İçindekiler