Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Tez Yazdırma

Tez yazdırma, tez yazım aşamasında olan öğrenci ve akademisyenlerin çalışmalarında ihtiyaç duydukları redaksiyon, analiz, yorumlama v.b. gibi hizmetleri ücret karşılığında almak için arattığı etiket anahtar kelimelerdendir. Burada tez yazdırma olarak öğrencilerin kendi tezlerinin başkasına ücret karşılığında yazdırılması anlaşılmaktadır. Fakat tezin komple hiçbir emek göstermeden bir kişi veya kuruma yazdırılması belirli etik ve güvenlik tehditleri oluşturmaktadır. Özellikle son zamanlarda YÖK’ün de açıklamalarında bu gibi kişi ve kurumlar hakkında bir suç duyurusunda bulunulmuştur. Bu durum da tezin komple yazdırılmasının bir risk teşkil ettiğini göstermektedir. Bizler de öğrencilerimize böyle bir servis vermiyor ve bu tip bir hizmet almaktan kaçınmalarını tavsiye ediyoruz. Bu noktada ürettiğimiz çözüm ise tez yazım becerileri edinmeniz için sistematik bir danışmanlık ve eğitim kurgusudur. Öğrencilerin ihtiyaç duydukları eğitim ve danışmanlığı alma özgürlükleri de olmalıdır. Bu noktada öğrenciler akademik çalışmalarında kullanacakları teknik ve metotların eğitiminde ve uygulamasında destek almaları, çalışmanın son aşamasında redaksiyon ve format/mizanpaj servisleri alması oldukça olağan bir durumdur. Bu hizmetlerin servis edildiği bir sektör oluşmuştur. Akademik danışmanlık olarak da isimlendirilen bu sektör internetin yaygınlaşması ve bilgi kaynaklarının değişmesiyle yaygınlaşmış bir meslektir. Bu meslekte bir çok uzman ve profesyonelden SPSS, Eviews, LİSRELL, AMOS gibi istatistik programlarda danışmanlık desteği alabilirsiniz. Ücretli tez yazdırma hakkında bir diğer merak edilen öge ise bilgilerinizin gizliliğidir. Ekip olarak şahsi bilgilerinizin tamamen bizde gizli saklı kaldığını belirtmek istiyoruz.

Tez Yazdırma Ücretleri

Bilimsel disiplinler Fen bilimler, Sosyal bilimler, Eğitim bilimleri, Güzel Sanatlar gibi çatılarda birleşmektedir. Hal böyle olunca her akademik disiplinin kendine ait bir yaklaşım tarzı ve literatürü gelişmektedir. Yapılan çalışmalar bu akademik disiplinin mantığı içerisinde yazılmalıdır. Bu noktada öğrencinin tez yazım becerilerinin geliştirilmesi için verilen servislerin ücretleri değişkenlik gösterir. Öğrenciler bu servis ücretlerini tez yazdırma ücretleri başlığında aratabilmektedirler. Burada tezin kaba bir yazımından ziyade akademik yazım becerilerinin kazandırılmasında verilen servis ve hizmetin kapsamını incelemeleri gerekmektedir. Bu servis ve hizmetler araştırma kapsamı ve yöntemine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu neden ile fiyatlarda da değişiklikler olabilmektedir.

Hemen Ara