Whatsapp x

WhatsApp Number

+905324507514

Message
Telefon x
+905324507514
E-Mail x
hipotezakademi@gmail.com

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

İstanbul Akademik Danışmanlık

Eğitim ve öğretim zamanımız boyunca birçok akademik makale ve tezler görür ve inceleriz. Özellikle de üniversitede eğitim veren öğretim elemanları tarafından hazırlanmış tezlere sıkça rastlamaktayız. Aynı zamanda da bu tezleri sunum ve sınavlar için inceleriz.

 Tez Danışmanlığı Nedir?

 Üniversitenin sonuna geldiğinizde ise tez yazma zamanı size gelmiş olur. Son sınıfa kadar birçok tez gören ve tez inceleyen öğrenciler ilk kez tezlerini kendileri hazırlamak zorunda kalır. Tezlerin önemi oldukça büyüktür çünkü yüksek bir puan getirisinin yanında sınavlar kadar büyük bir önem taşımaktadır. Hayatında ilk defa tez hazırlayan öğrenciler için bu durum elbette zorlayıcıdır. Özellikle de öğretim elemanlarından fikir veya öneri almak isteyen öğrenciler takıldıkları tüm konularda yardım alamazlar. Tez danışmanlığı bu noktada öğrencilere hizmet vererek yardım etmektedir.

 Tez Yazan Firmalar

 Tez hazırlama işi bütün herkesin yapacağı bir işlem olmamaktadır. Bu yüzden de tez yazan firmalar her zaman güvenilir olmayabilir. Baştan savma yapılmış tezlerle size yardımı dokunmayacak firmaların sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple tez yazan firmanızı iyi araştırmalı ve gerekli soruları kendilerine yöneltmelisiniz. Bu sayede en güzel ve en verimli şekilde tez yazma görevinizi yerine getirmiş olacaksınız.

 Tez Yazma Aşamaları

 Tez aşamaları araştırıldığında pek çok arama motorlarında ve sayfalarda bulunabilmektedir. Ama yine de tez yazma aşamaları bilinmediğinde tam olarak aşamaların kavranması zaman alabilir. Eğer ki tez yazma ders olarak işlenmedi ya da öğretim görevlileri tarafından detaylıca bilgilendirilme yapılmadıysa mutlaka bi tez danışmanıyla görüşmek ve yardım alma gereklidir.

 Tez Yazdırma Ücretleri

 Tez aşamalarını öğretmek için ve tezin gidişi için detaylı bilgilendirme almak için alanında uzman birçok tez danışmanını bünyemizde bulundurmaktayız. Ayrıca olası tüm problemlerde de arkanıza durarak size yardımcı olmaktayız.

 Bu problem çoğu kez çok iyi hazırlanmış ödevler de başta olmak üzere, başlık bulma sıkıntısı olabiliyor. Böyle bir durumda yardıma en çok ihtiyacınız olduğu an hemen bizimle iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz. Tez danışmanlığı için tez yazdırma fiyatları ise değişiklik göstermektedir. Bunun için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güvenilir Tez Danışmanlık Hizmeti

Tez hazırlama süreci çok zorlu ve yorucu bir süreçtir. Özellikle bitirme tezi öğrenciler için daha da zorlayıcı bir süreçtir . bu süreçte öğrenciler bir danışmanlık almak isteyebilmektedirler . ancak burada belirtmek isteriz ki bu danışmanlık sizin tezinizi başkasının yazması demek değildir . uzman ekibimiz bu süreçte size doğru bir tezi nasıl yazılacağının eğitimini vermektedir. Eğer tezinize hakim olup ve ekip çalışması ile beraber çalışmayı ortak yapmayı  kabul ediyorsanız doğru adrestesiniz . Danışmanlık hizmeti sağlayan firmaların bir çoğu tezleri tamamen kendileri yapmaktadır. Ama bu etik olarak doğru olmadığı için böyle bir hizmetimiz yoktur. Danışan öğrencilerimizin liyakat sahibi ve çalışmasına hakim olmalarını talep etmekteyiz. Tez sürecinin verimli ve stressiz geçmesi için uzman ekibimize başvuru yapabilirsiniz .

Tez Danışmanlık Fiyatları

Güvenilir tez danışmanlığı isteyen öğrenciler piyasa araştırması yaptıktan sonra en doğru sonuca ulaşacaklardır . Aslında tez yazım danışmanlığının fiyatlandırması yapılacak tezin içeriği konusu sayfa sayısı tezin dili gibi etkenlere bağlıdır. TEZ YAZIM DANIŞMANLIĞI alınırken öğrencilerin dikkat etmesi gereken faktörler en önemlisi çok düşük fiyat veren firmalara aldanmamsı çünkü burada önemli olan öğrencilerin tezlerin sahih bir şekilde jüri karşısına çıkıp savunabilmektir. Bu süreci en doğru şekilde atlatmak için size gerçek anlamda danışmanlık yapabilecek firmalar ile temas etmenizi öneririz . farz edelim çok cüzi bir miktara tezinizi yazdırdınız ve bu tez kabul edilmedi hem zamanınız hem ödediğiniz ücret boşa gitmektedir.

Kaliteli güvenilir kabul edilebilir tez yazım desteği her zaman öğrenciler için en güvenilir yöntemdir. KİKARE AKADEMİ ekibi olarak amacımız % 100 öğrenci başarısı olup kalite ve uygun fiyatı size sunmaktadır .. örnek çalışmalarımızı ve yönettiğimiz danışmanlıkları görmek için ofisimize uğrayabilirsiniz veya web sayfamızı inceleyebilirsiniz

Tez yazım danışmanlık alan kişiler akademik danışmanlık ofisleri ile sürekli irtibat halinde olmak isterler . bu konuda uzman danışmanlık ofisleri size tezin her sürecinde bilgi verip sizi tez savunma sürecine hazırlamaktadır ve sizlerin onayını almaktadır doğru olan yöntemde budur .

Tez yazım süreci belirli aşamalarla yazıldığı için KİKARE AKADEMİ merkezi olarak bizler her aşamada sizin ve danışanınızın yanında olmaktayız. Tezin literatür araştırmasından yazımına kadar sizlere ayrıntılı bir şekilde eğitim ve bilgi veriyoruz . Tezinizin yazım danışmanlığında savunmaya çıkana kadar sizlere destek olup gerekli eğitimleri sizlere aktarıyoruz

Akademik olarak en çok göz önünde olan konuların biri tez yazmadır.  Bunun için uzman kişilerden yardım almak kariyeriniz açısından önemli bir adım olacaktır . firmamız bu alanda oldukça deneyimli profesyonel ekibi ile birlikte siz kıymetli öğrencilere bu süreçte hem eğitici hem öğretici olarak yanınızda bulunmaktadır .ayrıca tez yazdırma fiyatlandırmaları hakkında da yeterli bilgilendirme yapılmaktadır en ideal tez yazım fiyatları ile destek sağlanmaktadır hem son derece kaliteli iş yapılmakta hem de uygun tez yazma ücretleri ile ekonomik tutum sergilemektedir ..

KİKARE AKADEMİ EKİBİ OLARAK sizlere ihtiyacınız olan her türlü akademik danışmanlık hizmetlerinizde yanınızda olmaktan gurur duyarız. Biz sizler için tez yazan bir firma değiliz sizlere bunun eğitimini veren ve bu süreçte sizlere danışmanlık yapan bir firmayız . Çalışmalarınızın en sağlıklı ve akademik metne uygunluğunu online eğitimlerimiz ile beraber sizlere sunmaktayız . Bu zorlu süreçte liyakat sahibi öğrenciler ve danışman hocalar ile en verimli çalışmaları yönetmekten gurur duyarız . Tabi ki aklınızda bizlere dair soru işaretleri bulunabilir bunun için siz kıymetli arkadaşlarımızı ofisimize kahve içmeye bekleriz.

 Parayla Tez Yazdırma

 Uygun koşullar altında öğrenciler tezini yazdırma ihtiyacı duymaktadır. Bu doğrultuda akademik danışmanlık desteği alarak tezini yazdırmayı isteyen öğrenciler ödenecek ücrete göre karar vermektedir. Bundan dolayı öğrencilere hem fiyatlara hem de kaliteye önem vermeleri önerilmektedir. Çünkü çok düşük ücretler karşılığında tez yazdırma isteği, ileride sorunların yaşanmasına neden olabilir.

Profesyonel Tez Yazdırma

Öğrenciler için en önemli eğitim aşaması olan tez çalışmaları, hem yüksek lisans, doktora eğitimi hem de lisans eğitiminde var olan bir çalışmadır. Bu çalışmalar, eğitim süreçlerinde öğrencilerin en çok zorlandığı çalışmalar arasındadır. Tez çalışmalarında devamlı olarak çalışmalar gerçekleştirmek gerekmektedir. Yoğun ve stresli olan tez çalışmalarını oldukça pratik ve uygun bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz birçok tez ofisi bulunmaktadır.

Akademik kariyer yaşamınızda en önemli çalışmalar arasında yer alan tez çalışmalarının eksiksiz ve uzman bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz en önemli yöntemlerin başında parayla tez yazdırma gelmektedir. Parayla tez yazdırma işlemleri, öğrencileri büyük bir yükten kurtaran hizmetler arasında yer almaktadır. Öğrencilerin yoğun olan eğitim hayatını daha kolay bir hale getiren tez ofisleri, eksiksiz bir tez çalışması gerçekleştirmektedir. Öğrencilerin hem öğrenim hayatını tamamlarken hem de diğer derslerine odaklanabileceği zaman fırsatları bulunmaktadır. Derin bilgi analizi sahibi olup hem de oldukça planlı bir tez çalışmasını gerçekleştirmek her tez ofisi firmasının yapabileceği tez çalışmaları arasında yer almaz. Piyasada yer alan birçok kötü niyetli tez çalışması gerçekleştiren firmalar bulunur ancak firmamız bu ofislerden bir tanesi değildir. Profesyonel tez çalışmaları ile bilinen tez yazdırma İstanbul ofisimiz ile birlikte en kaliteli projeleri ofisimiz üzerinden edinebilirsiniz.

Tez danışmanlığı almak isteyen öğrencilerin en çok kaygı duyduğu durumların başında yüksek tez fiyatları gelmektedir. Yüksek tez fiyatları, öğrencilerin karşılayabileceği skalada değildir. Bu sebeple, tez yazdırma ücretleri uygun olan tez ofisi arayışında bulunurlar. Tez yazdırma İstanbul alanında bir numaralı tez danışmanlığı çalışmaları gerçekleştiren firmamız intihal tespit programlarına karşıt daima %100 özgün ve yenilikçi fikirleri bulunan tez firmaları ile kaliteli iş birliği içerisinde bulunmaktadır.