0 532 450 7514
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Uygun Fiyata Tez Yazdırma Ücretleri

Anasayfa » Uygun Fiyata Tez Yazdırma Ücretleri

Tez yazdırmayı düşündüğümüzde şüphesiz en önemli etkenlerden bir tanesi de tez yazdırma ücretleridir. Tezin fiyatının yanı sıra profesyonel olarak ve yazım kurallarına da uygun şekilde yazılmış olması da çok önemlidir. Tez yazım merkezlerinde tezin yazımı için çok ucuz fiyat alabilirsiniz. Genelde herkes önce fiyata dikkat eder fakat fiyatın yanında tezin kalitesi de çok önemlidir. Yazılan tez kabul edilmezse veya kurallara uygun yazılmamışsa işe yaramaz. Dolayısıyla da ucuz diye yazdırdığınız tez için verdiğiniz ücret de boşa gidecektir. Tez yazım merkezlerinden fiyat alırken bu merkezin profesyonel çalışmasına ve referanslarına da bakmak gerekir. Çünkü piyasada birçok tez yazım merkezi bulunuyor ve her merkez de kendisinin profesyonel olarak çalıştığını söylüyor. Tez yazdırırken fiyatın yanında, tez merkezinin çalışma prensiplerini incelemek gerekir. Tezin her aşamasında tez yazdırana bilgi veriyor mu her aşamada kullanıcı onayını alıyor mu dikkat etmek gerekir. Tez ofisleri tez yazım ücretlerini şu kriterlere göre belirlemektedir; tezin bitirme tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi olup olmamasına, projenin yazım diline, tezin tahmini sayfa sayısına ve tezin teslim süresine göre. Yani bu durumda tezi yabancı bir dilde yazdırmak isterseniz veya tezin sayfa sayısı standartlardan fazlaysa ödeyeceğiniz ücret de artacaktır. Tez ofislerinde tez yazdırma ücretleri konusunda fiyat teklifi alırken tezinizin tahmini sayfa sayısı, dili ve konusunu belirtmeniz gerekir. Fakat belirtmek isteriz ki fiyatları araştırırken sadece tez sayfa sayısı veya tez konusuna göre teklif almamalısınız.  Tez yazdırma konusunda deneyimli ve profesyonel olarak çalışan bir tez ofisi ile çalışmalısınız. Uygun fiyata tez yazdırmak için anlaşsanız dahi sonuçta tezinizin kabul olmaması durumunda ödediğiniz ücret de boşa gidecektir. Bu konuda; tez yazılırken adım adım size sunulan ve sizin onayınız dahilinde ilerleyen bir tez yazdırma merkeziyle çalışmalısınız.

Çalışma Şekline Göre Tez Yazım Ücretleri

Tezin Sadece Düzenlenmesi:  Tez yazılmıştır ve siz sadece tezin yazım kurallarına göre düzenlenmesini istiyorsunuzdur. Tez yazım fiyatları da tabi ki buna göre değişiklik göstermektedir. Kaynakçaların düzenlenmesi, sayfa kenarlarının,satır aralıklarının ayarlanması, tezin baskıya hazırlanması bu işlemlerden bazılarıdır. Bu işlemlerin tamamlanması için üniversitenize ait tez yazım kılavuzunu ve tezinizi göndermeniz gerekmektedir. Tezin düzenlemesi ücreti de bu kriterlere göre değişkenlik gösterebilir.

Tezin Baştan Yazımı:  Tez baştan yazılacağı için konu araştırması,anketler,SPSS analizi, tez yazım kurallarına göre yazım bizim tarafımızdan yapılır. Tezin konusunu bize ilettikten sonra tez baskıya hazır halde size teslim edilir. Tabi ki daha önce de belirtildiği gibi tez yazım fiyatı tezin konusuna,sayfa sayısına ,yazım dili ve teslim süresi gibi etkenlere göre değişiklik gösterir.Tezin tamamen bizim tarafımızdan yazılmasını isterseniz bize gerekli bilgileri iletip fiyat alabilirsiniz.

İntihal Düşürme: Sizin hazırlamış olduğunuz bir tezin intihal oranının düşürülmesi için yapılan çalışmalardır. İntihal düşürme için fiyat verebilmemiz için tezin kelime işlemci programında (Word’de), intihal raporunun ve hedeflediğiniz intihal oranını bize iletmeniz gerekmektedir. İntihal düşürme çalışması özgün cümle miktarlarının artırılması çalışmasıdır. Bunun için sağlıklı bir fiyat verebilmemiz için tezinizi görmemiz gerekmektedir.

Bitirme Tezi Yazdırma Ücretleri: Bitirme tezleri, yüksek lisans ve doktora tezlerine oranla daha kolay sayılabilir. Çünkü bitirme tezlerinde konu alanı daha geniştir bu da tez yazılırken kolaylık sağlamaktadır. Bitirme tezleri daha kolay sayıldığından yüksek lisans ve doktora tezlerine oranla tabi ki yazım ücretleri de daha ucuzdur. Bitirme tezleri ayrıca ayrıntılı değildir ve konu araştırması da daha kolay olacaktır.

Tez yazım sürecinde sürekli olarak muhatap bulacağınız bir tez ofisimiz bulunmaktadır. Tezin tüm aşamalarında sizleri bilgilendirip onayınız alındıktan sonra ilerliyoruz. Tez yazımı titizlikle ve engin tecrübemizle yazılıp son hali onayınızla beraber size teslim edilir. Amacımız % 100 müşteri memnuniyeti olduğu için sizlerin tez yazımından memnun kalmanız bizler için çok önemlidir. Tez yazdırmak ve tez yazımı hakkında  bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

https://www.hipotezakademi.com/iletisim/

Diğer Makalelerimiz: Tez Yazım Kuralları

Özet
Tez Yazdırma Ücretleri
Makale Adı
Tez Yazdırma Ücretleri
Açıklama
Tez yazdırma ücretleri tezin sayfa sayısına,tezin türüne,teslim edileceği tarihe göre değişiklik göstermektedir
Yazar
WhatsApp chat