Hipotez Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Kaynakça Nasıl Yazılır?

Parayla Tez Yazdırma Aşamaları Nasıl İşliyor ?

Yapmak istediğiniz çalışmayı belirlediniz, çalışacağınız firmayı da belirlediniz. Şimdi süreç nasıl akıyor bunu konuşalım;

Öncelikle İstanbul tez ofisi sizin araştırmanızı üstlenecek bir uzman belirler. Bu uzmanın verdiği fiyatı size iletir. (Bu noktada size yazılı bir talep formu iletmesine dikkat etmelisiniz. Söz uçar yazı kalır.) Bundan sonraki aşamada kaparo alıp çalışmalara başlar.

Parayla Tez Yazım Süreci:

Parayla tez yazım sürecinin başında bir plan ve yöntem dizaynı kurgulamak doğru bir süreç için olmazsa olmazdır. Bu noktada tez yazım merkezi planı ve ne şekilde bir araştırma yapılacağını danışmana sunup bunlar için onay almak gereklidir.

Plan kabul edildikten sonra proje/tez aşama aşama tarafınıza tez yazdırma danışmanlığı tarafından iletilmelidir. Yani asla ödemenin yarısını isteyen kişilere itibar etmeyin.

! Tez yazım servisi doğası gereği interaktiftir ve her aşamada onay alarak ilerlemek önemlidir.

Birinci ve ikinci aşama kuvvetle muhtemel araştırmanın teorik konseptine yönelik bir ilerleme iletilir. Bu noktada web te erişime açık olan kaynaklar da tarafınıza iletilmişse kaynaklara göz atmanızda büyük fayda var. Çünkü araştırmaya katılım göstermeniz ve konu hakkındaki müzakere becerilerinizin yüksek olması çok çok önemlidir.

Bundan sonraki aşamada eğer bir veri analizi yapılıyorsa veri analizine yönelik bir yol haritası çıkarmak gereklidir. Bu yol haritasında araştırma problemi ya da araştırma hipotezleri oluşturulmalı. Bundan sonra bu hipotezlerin hangi yöntem ve tekniklerle sınanacağı ortaya konulmalıdır. Bu noktada akademik tez danışmanlığı firması danışmanından onay almak yine çok önemlidir.

Bundan sonraki aşamada analiz yapılır. Tecrübelerimize göre doğru akan bir analiz süreci için analiz planı oluşturmak önemlidir.

Ücretli Tez Yazımı Hizmeti Alırken Karşınızdakilere Sorabileceğiniz Olası Sorular Nelerdir ?

Öncelikle profesyonel bir servis alırken karşınızdaki firmanın işi iyi bildiğini anlamak istemeniz çok doğal. Bunun için sorular sorun.

Bu noktada sorabileceğiniz olası sorular;

1- Araştırmanın yöntem dizaynı nasıl olmalı ?

2- Literatüre ne şekilde katkı sağlamış olacağız ?

3- Örneklem büyüklüğünü nasıl hesaplayacağız ?

4- Ölçme değerlendirme araçları nerelerden belirleyeceğiz ?

5- Literatür tarama kaynakları nelerdir ?

6- Veri analizini nasıl gerçekleştireceğiz ?

Ücretini ödeyerek aldığınız bir tez yazım hizmetinde dikkatli olmanız çok önemlidir. Gerekirse tez yazımına başlamadan draft bir yöntem dizaynı isteyebilirsiniz.

https://www.hipotezakademi.com/iletisim/

İçindekiler