Hipotez Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Tez Yazdırma Fiyatları
Tez Yazma Fiyatları

Tez Yazdırma Fiyatları Ne Kadar?

Eğitim ve öğretim süreci devam eden bir öğrenciyseniz aklınızda ‘tez yazdırma fiyatları ne kadar?’ gibi bir soru gelecektir. Tez yazım merkezi Hipotez Akademi olarak, Sizlere verdiğimiz hizmet doğrultusunda tez hazırlama fiyatlarımız sizleri zorlamayacak ve tezlerinizin sorumluluğunu üstlenen danışmanlarımızın emeklerini karşılayacak şekilde oluşturulmaktadır. Tez yazdırma fiyatları konu, sayfa sayısı, analiz ve istenen yardım türü kapsamında değişiklik gösterebilmektedir.

Tez Yazdırma Fiyatlarının Belirlenmesi Nasıl Olmaktadır?

İstisnasız her yüksek lisans ve doktora programının sonunda ve bazı lisans programlarının sonunda öğrencilerden talep edilen tezler öğrenciler için oldukça zor bir süreci de beraberinde getirmektedir. Bu noktada profesyonel yardım almak isteyen öğrenciler için tez yazım fiyatları oldukça ehemmiyet taşımaktadır. Her tezin içeriği kendi kapsamında değişebildiği gibi öğrenciler tezlerinin tamamı yerine farklı aşamaları için yardım talep edebilmektedirler: Bu noktada “özgün fiyat” ilkesini benimseyen hizmet anlayışımız sizleri “paket bir fiyata” zorlamak yerine bizden talep ettiğiniz akademik destek ölçüsünde tez yazdırma fiyatlarında da esneklik sağlamaktadır.

Tez Yazdırma Fiyatları ve İntihal Oranı Nedir?

İntihal  farklı kişilerin meydana getirdiği çalışmalardan, bölümler, dizeler alıp kendisi meydana getirmiş gibi yayınlama ya da başka insanların ortaya attığı tezleri üstlenip farklı şekilde ifade etmek olarak tanımlanmaktadır İntihal, bilimsel yanıltma (scientific misconduct) başlığı altında gruplanan 3 öğe içinde ifade edilmektedir. Bu öğeler;
  • Bilimsel korsanlık (piracy): Başka araştırmalardaki verilerin araştırmacının izni olmadan alınması.
  • İntihal (plagiarism): Başkalarının fikir, yazı ve çalışmalarını çalarak, aldığı kişilere gereken şekilde atıf yapmadan kendisinin gibi göstermek.
  • Saptırma (fabrication, desk-research, dry-lab): verilerin saptırılması veya var olmayan bilgilerin/verilerin yoktan var edilmesidir
Sizlere hazırlamış olduğumuz tezlerin hiç birinde yukarıdaki gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu tarz durumların yaşanmaması için bünyemizde alanında uzman yüzden fazla danışman sizlere hizmet vermektedir. Yüksek Lisans ve Doktora tezlerinin hepsi bugün uluslararası alanda en bilindik olan Turnitin programına yüklenerek test edilmektedir. Standart bir Yüksek Lisans Tezinin bu programdaki oranının yüzde yirminin üstünde çıkmaması gerekmektedir. Biz de çalışmalarımızı yüzde yirminin altında teslim etmekteyiz. Ancak sizden gelen taleple birlikte bu oran tez yazdırma fiyatlarının yükselmesiyle aşağılara çekilebilir. Sizlere sunduğumuz hiçbir çalışmanın intihal oranının standartların üstüne çıkmayacağının garantisini vermekteyiz. Teziniz sizin belirleyeceğiniz daha düşük bir intihal oranına göre hazırlanabilir bu durumda tez yazma fiyatlarınız da o oranda artar.

Tez Yazma Fiyatlarında Anlaşmaya Bağlı Kalmak Nedir?

Tez yazdırmak isteyen ancak süreç içerisinde ücretin daha sonraki süreçte artabilme durumundan çekinen müşterilerimiz için belirtmek gerekirse; yirmi yılı aşkın hizmet verdiğimiz bu sektörde hiçbir tezde başta anlaşılan fiyatın haricinde bir ücret talep edilmemiştir. Tez yazma fiyatlarının değişmemesi için anlaşma sağlanacağı esnada tüm parametreleri titizlikle değerlendirerek daha sonra siz danışanlarımızın güvenini sarsmayan bir anlayışı benimsemekteyiz.

Tez Yazma Fiyatlarının Değişkenlik Göstermesi Neye Göre Olmaktadır?

Tez yazma fiyatlarının standart olmaması esasında bilimde özgünlük esası ile alakalıdır. Bilimsel çalışmaların yapısında devamlılık ve daha evvel gerçekleştirilen çalışmalardan haberdar olunması gereksinimi bulunmaktadır. Gerçekleştirilen tüm bilimsel araştırmalar daha evvel gerçekleşmiş araştırmalar üzerinden gerçekleştirilmektedir Meydana getirilen çalışmaların yayın içerisinde aktarımında birtakım nizamlara uyulması, faydalanan referansların yine belirli nizamlara doğrultusunda gösterilmesi zorunludur. Bilimsel çalışma meydana getirmek ve çalışma neticelerini ilan etmek kademesinde kasıtlı olarak ya da farkında olmadan gerçekleştirilen hatalar çalışmanın saygınlığına zarar vermenin yanında çalışma konusunun dahil olduğu alanı da olumsuz etkilemektedir. Bilimsel etkileşim oluşumunda genellikle “etik dışı” şeklinde ifade edilen bu davranışlar kapsamına “sahtecilik”, “intihal”, “uydurmacılık” ve “tekrarlanan yayın yapma” ve bunun gibi istenmeyen uygulamalar girmektedir. Görüldüğü üzere her tezin kendine has bir içeriği bulunmaktadır. Kendine has bu içeriklerin sayfa sayıları, başvurulan yöntem, dahil edilen evren ve örneklem gibi farklılıkları bulunmaktadır. Bu farklılıklarda tez yazma fiyatlarının değişken olmasına yol açmaktadır. 50 sayfa bir tezle 90 sayfa bir teze harcanan emek ve zaman aynı olmayacağı gibi ikisinin fiyatları da aynı olmayacaktır. Bahsi geçen sebeplerle tez yazdırma ücretleri standart olmamaktadır.

Tez Yazımı Aşamasında Makale, Proje, Format ve İntihal Düşürme Nedir?

Tez yazdırma hizmetimizin yanında makale, proje format ve intihal düşürme gibi hizmetlerde sunmaktayız. Bu hizmetlerin genellikle tez kadar kapsamlı olmadığı ve daha az zaman aldığı için tez yazdırma fiyatı seviyelerinde değildir. Doktora, lisans ya da yüksek lisans tez yazdırma fiyatlarında daha alt düzeylerde bir miktarla bu tarz akademik hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Farklı Dillerde Tez Yazdırma Fiyatları Ne Kadar?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere bünyemizde bulunan ve alanında uzman yüzü aşkın danışmanımız sayesinde sizlerin örneğin İngilizce tez yazdırma, Fransızca tez yazdırma ve Rusça tez yazdırma gibi taleplerinizi karşılayabilmekteyiz. Yabancı dilde tez yazdırma fiyatları konusu, sayfa sayısı, başvurulacak yöntem gibi farklı parametrelerden ötürü değişiklik gösterebilmektedir.  Dilerseniz Talep Bırak sayfamızdan bilgilerinizi bize iletebilir, teklifinizi alabilirsiniz. Ya da ana sayfa üzerinden tez yazdırma fiyatları hesaplaması yapabilir, öngörülen bir ücreti öğrenebilirsiniz.

İçindekiler